Opis stanowiska:

ALIOR BANK - Bank uniwersalny; jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: Bankier ds. Małych Przedsiębiorstw

Miejsce pracy: zachodniopomorskie/Szczecin

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów z segmentu małych przedsiębiorstw
sprzedaż produktów firmowych dla firm o obrotach nie większych niż 5 mln rocznie
analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
realizację założonych planów sprzedażowych oraz przychodowych
obsługę klientów detalicznych

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu klienta indywidualnego bądź małych przedsiębiorstw a także w sprzedaży produktów bankowych
bardzo dobra znajomość produktów bankowych i konkurencji
umiejętność analizy dokumentów finansowych firm o uproszczonej księgowości
umiejętność budowania długofalowych relacji
wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
zdolności interpersonalne pozwalające na efektywną współpracę w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu
wysoki poziom kultury osobistej
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią)
samodzielność i inicjatywa w działaniu
bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office

Wybranym osobom oferujemy:

umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
szerokie możliwości rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży
pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w Alior Bank S.A., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Termin ważności: 0000-00-00